Itay Gil ( Israel special forces - Yamam)

 

Světově uznávaný expert Krav Maga a specialista na boj s terorismem. To je Itay Gil!

Jeho vedení společnosti Protect s sebou přináší celoživotní zkušenosti v oblasti bezpečnosti. Kapitán Itay Gil sloužil ve speciálních izraelských silách výsadkové brigády. Poté, co dokončil svou základní vojenskou službu, byl vybrán do izraelského elitního protiteroristického komanda pro záchranu rukojmí s názvem „Yamam“, kde započal kariéru bojovníka. V Yamam se pak Itay Gil účastnil více jak tří misí denně v průběhu deseti let.

Itay Gil má více jak 33-letou praxi ve skutečném boji a současnou bojovou studii Krav Maga upravil tak, aby splňovala potřeby reálných životních situací, se kterými se setkal za 14 letech aktivních zkušeností v boji proti terorismu. V důsledku toho se Itay Gil stal hlavním instruktorem světově uznávané

 

protiteroristické jednotky YAMAM.

V letech 1992 až 1997 byl ltay Gil výkonným ředitelem všech vzdělávacích programů pro izraelskou hraniční policii a policejní zpravodajské jednotky. Během tohoto období řídil vzdělávací programy pro 5000 policistů a bezpečnostních pracovníků. Itay Gil nadále slouží v rezervách IDF, kde je kapitánem a vrchním vedoucím instruktorem bojového a strategického plánování pro elitní tajný protiteroristický tým.

 

V nedávné době byl Itay Gil jmenován generálním ředitelem pro zpravodajskou službu v boji proti terorismu a vnitřní bezpečnostích studií na Magid Institutu na Hebrejské univerzitě v Jeruzalémě. Na univerzitě v Tel-Avivu obor Vzdělání a Sport byl jmenován vedoucím výuky kurzů certifikace v bojových uměních a osobním tréninku.

Itay Gil neustále systém Krav Maga upravuje a modernizuje. Reaguje na stále se měnící a vyvíjející situace jak na ulici, tak na bojišti.